CK INTER ZBIROH, s.r.o. | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • specialista na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
JEZERA CELEBRIT, zahrady a městečka kraje LOMBARDIE

LAGO D´ISEO – jezero s největším ostrovem a LAGO DI LECCO & COMO

 


od 4 790 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Zveme vás na cestu k působivým italským jezerům tak, že se program neprolíná se žádným naším zájezdem, které již řadu let pořádáme do této oblasti. Vybrali jsme pro vás klenoty, které zatím masové turistice zůstávají utajeny. Zavedeme vás do rozkvetlých zahrad, do malebných rybářských městeček i do kulis nejvyššího jezerního ostrova v Evropě. Budeme se plavit po třpytivé hladině alpských jezer a ve stínu palem si v blízkosti rezidence George Cloonyho vychutnávat italskou kávu a výhledy na alpské štíty. U Lago di Como vám představíme turisticky méně známou východní část. Ubytováni budeme v proslulém lázeňském městě.

Č. zájezdu

Termín

Cena

91172

12.05. - 15.05.

2022

4. 790

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 1x ubytování v ***hotelu s polopenzí, kompletní cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku.

Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 1x ubytování
v ***hotelu s polopenzí, vstupné do ChocoWorld, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění
CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd ve večerních hodinách po trase Praha (cca 22.00 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň (možnost přistoupit na trase dle dohody s CK). Cesta přes Německo a Rakousko do Itálie.

2. den: V ranních hodinách příjezd do vyhlášeného lázeňského městečka SIRMIONE na ostrůvku na jižním břehu největšího italského jezera LAGO DI GARDA. Vydáme se po stopách nejslavnější operní pěvkyně všech dob – Marie Callas. Ukážeme si její vilku a člunem objedeme domnělou rezidenci antického básníka Catulla. Poté přejezd do městečka ISEO na na břehu stejnojmenného jezera. Procházka podloubími historického centra, v jehož architektuře se zrcadlí staletí dlouhá nadvláda Benátské republiky. Lodní výlet po hladině šestého největšího italského jezera. Panorama Brescijských Alp, které se zvedají z břehu Lago d´Iseo až do výše téměř 2 000 metrů. Obeplutí privátních ostrůvků Loreto i San Paolo, jež patří slavné zbrojařské rodině Berettů. Vyhlídková plavba podél největšího italského jezerního ostrova – MONTE ISOLA, který se jako kužel zvedá do výše 400 metrů nad jezerní hladinu, a je tak nejvyšším jezerním ostrovem v Evropě. Prohlídka rybářského městečka PESCHIERA a možnost procházky ostrovním venkovem mezi olivovými. háji, pasoucími se osly a horskýmivesničkami s panoramatickým výhledem. V podvečer prohlídka městečka SARNICO na rozhraní jižního břehu jezera a toku řeky Oglio. Večeře a nocleh.

3.den: Snídaně. Přejezd k jihovýchodnímu cípu nejhlubšího italského jezera – LAGO DI LECCO. Prohlídka města LECCO, které leží pod kolmými alpskými srázy na břehu jezera. Návštěva kostela svatého Mikuláše s nejvyšší kampanilou v celé Lombardii. Výlet vlakem nebo lodí do malebného středověkého městečka VARENNA uprostřed východního břehu jezera. Domy i schodiště Varenny vyrůstají přímo z vodní hladiny. Procházka po promenádě a prohlídka městečka. Návštěva půvabných terasovitých zahrad Vily Monastero, která je okázale přestavěným klášterem. V zahradě rostou rozličné druhy citrusů, palem, magnólií a dalších druhů exotické flóry. Odpoledne pokračování výletu přeplutím do exkluzivního starobylého BELLAGIA, které se nachází přesně ve středu jezera Lago di Como, mezi dvěma rameny jezera. Prohlídka městečka, které už více než sto let vyhledávají světové celebrity, a návštěva zahrad Vily Melzi, jež před více než 200 lety patřila premiérovi napoleonské severoitalské republiky. V zahradách se kromě azalek a rododendronů nachází pavilóny, historická gondola a sochy. Poté vyhlídková plavba po jezeře. Večer odjezd od Lago di Como. Cesta přes Švýcarsko a Německo. 

4.den: Návrat do ČR v ranních hodinách.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz