CK INTER ZBIROH, s.r.o. | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • specialista na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..




Jezera a údolí LECHTALSKÝCH ALP

Tannheimertal, Lech am Arlberg, největší lanový most na světě, St. Anton am Arlberg

 


od 5 990 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Během našeho dalšího víkendového zájezdu navštívíme jednu z nejatraktivnějších partií Alp. Lechtálské Alpy se rozprostírají na západě Rakouska mezi Tyrolskem a Vorarlberskem. Vynikají hlubokými dolinami a strmými štíty. Jsou neokoukané zástupy turistů, neboť jim chybí velké hotely a lyžařských sjezdovek je tu méně než ve známějších partiích Alp. Řeka Lech si zde razí cestu hlubokým údolím smalebnými horskými vesničkami rozesetými pod zasněženými štíty hor, na jejichž loukách kvetou azalky, orchideje a pobíhají svišti. 

Č. zájezdu

Termín

Cena

91021

29.07. - 01.08.

2021

5. 990

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 3x ubytování v ***hotelu s polopenzí, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku

Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 3x ubytování
v ***hotelu s polopenzí, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v ranních hodinách potrase Praha (cca 06.00 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň. (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) V odpoledních hodinách příjezd do městečka Reutte – „brány do Tyrolska a Lechtálských Alp“. Zdejší největší atrakcí je nejdelší pěší lanový most na světě HIGHLINE 179. Přemosťuje hluboké údolí nad alpskou silnicí B179 a je svými 408m zapsán v Guinessově knize rekordů. Most spojuje dva alpské vrcholy s hradními zříceninami a otvírají se z něj krásné výhledy. Poté průjezd malebným údolím TANNHEIMERTAL v Algavských Alpách k jednomu z nejkrásnějších alpských jezer VILPSALPSEE. Romantická procházka kolem jezera obklopeného nádhernou kulisou vápencových Alp. Přejezd na ubytování do hotelu. Večeře, nocleh.

2. den: Snídaně. Dopoledne výjezd lanovkou na JÖCHELSPITZ (1 768 m), kde začíná naučná stezka alpskou flórou s koberci květů. V nadmořské výšce kolem 1700m se vyskytuje na 600 druhů rostlin a na své si přijdou nadšení botanici i fotografové. Odpoledne prohlídka městečka HOLZGAU, které se pyšní barokní architekturou. Procházka krásným údolím HÖHENBACHTAL kolem vodopádu SIMMSWASSERFALL a přes další pěší lanový most sestup zpět do Holzgau. Přejezd na ubytování do hotelu. Večeře, nocleh.

3. den: Snídaně. Dopoledne prohlídka vesnice LECH AM ARLBERG, která byla v roce 2004 oceněna jako nejkrásnější vesnice Evropy. Připomeneme si katastrofický styl lyžování Bridget Jonesové ze známé britské komedie, jejíž alpská epizoda se tady natáčela. Možnost výjezdu lanovkou na RÜFIKOPF (2 362m) s nádhernými panoramatickými výhledy, možnost nenáročné vycházky. Procházka přes azalková pole obydlená svišti podél horských potoků k jezeru KÖRBERSEE, které bylo v roce 2017 zvoleno nejkrásnějším místem v Rakousku. Návrat do hotelu na večeři a nocleh.

4. den: Snídaně. Přejezd do známého letoviska a lyžařského střediska SANKT ANTON AM ARLBERG. Odtud možnost výjezdu lanovkou na vrchol hory Valluga (2811m), která je nejkrásnějším vyhlídkovým místem Lechtálských Alp. První úsek Galzigbahn patří k nejmodernějším lanovkám Rakouska a začíná přímo v centru St. Antonu. Z vrcholu Galzig (2185m) pokračuje na Vallugu lanovka Vallugabahn I - velké „jumbo“, které letí 220m nad zemí. Poslední úsek na vrchol se zdolává malou kabinovou lanovkou Vallugabahn II. Přejezd doúdolí NAMLOSTAL. Užívání romantické atmosféry zapomenutého koutu Alp. Procházka do horské osady FALLERSCHEIN se salašemi a horskými chatami. Odjezd do ČR. Návrat do půlnoci.  





Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz