CK INTER ZBIROH, s.r.o. | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • specialista na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
Jarní NIZOZEMSKO v květu - Amsterodam, Volendam, květinový Keukenhof

Amsterodam, Volendam, květinový ostrov Keukenhof


od 4 590 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Prodloužený víkend v zemi květin, kde uvidíte kromě nádherných rozkvetlých parků i zajímavé skanzeny, mořské lázně, proslulé větrné mlýny a nizozemská města. Pojeďte s námi do země větrných mlýnů, dřeváků a tulipánů.

Č. zájezdu

Termín

Cena

91282

07.04. - 10.04.

2022

4. 590 

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 1x ubytování v hotelu Campanille s polopenzí , kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd ve večerních hodinách po trase Praha (cca 18.00 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň (možnost přistoupit na trase po dohodě s CK). Přejezd přes SRN do Nizozemska. 

2. den: V ranních hodinách příjezd do města AALSMER, které je proslulé největší květinovou aukcí na světě. Každodenně ovlivňuje světové ceny řezaných a pokojových květin. Denně se zde prodá na 19 milionů řezaných a 2 miliony pokojových květin. Návštěva této největší aukční budovy na světě, kde budete svědky vydražování květin. Přejezd do hlavního města nizozemského království AMSTERODAMU. Návštěva a celodenní prohlídka „Benátek severu“. Typické jsou pro Amsterodam štítové domy stojící na smrkových kmenech, jelikož je město vystavěno na bažinatém podloží, dalším typickým znakem jsou také grachty (vodní kanály – podél jejich břehů rostou jilmy) a zvedací mosty. Atmosféru Amsterodamu určují ulice a náměstí. Velice rušnými centry jsou náměstí Dam s královským palácem a náměstí Leidseplein, kde můžete v jakékoliv roční době potkat pouliční hudebníky z různých koutů světa. Možnost projížďky lodí po kanálech, ve kterých se ve vodě odrážejí měšťanské domy z cihel a pískovce, zdobené štíty, a to společně vytváří jedinečnou atmosféru Amsterodamu. V podvečer odjezd na ubytování do hotelu. Večeře a nocleh. 

3. den: Snídaně v hotelu. VOLENDAM – procházka přístavem bývalé rybářské vesničky na břehu Ljsselmeeru se starobylým centrem s mnoha malebnými starobylými domy a malými rybářskými příbytky v úzkých uličkách a obyvateli, kteří dosud s oblibou nosí dobové kroje. Procházkou po hrázi se můžete kochat pohledem na kotvící lodě a pochutnat si na některé z místních rybích specialit či malých pohankových lívanečkách „poffertjes“. Možnost nákupu čerstvých kvalitních makrel. Návštěva sýrárny Alida Hoeve, kde se vyrábí sýr Eidam a Gouda s ochutnávkou typického holandského sýra. ZAANSE SCHANS – obydlený skanzen s dřevěnými domky a větrnými mlýny ze 17. a 18. století, ukázka výroby dřeváků a sýrů s možností nákupu těchto typických výrobků. Skanzen obsahuje soubor typických zelenobílých dřevěných domů a mlýnů s původními dílnami na výrobu dřeváků a sýrů. Dále jsou zde specializované historické obchůdky a pekárna. Z dalších průmyslových staveb například mlýn na lisování oleje (Oliemolen De Zoeker z r. 1673) a mlýn na tření barev (Werfmolen De Kat z r. 1784). KEUKENHOF – prohlídka největšího květinového parku v Evropě s rozlohou 32 hektarů, kde 24 zahradníků nechá každoročně na jaře vykvést 6 – 7 milionů cibulovitých květin s překrásnými jezírky a potůčky. Tematické výstavy v jednotlivých pavilonech. Pestrá paleta barev, vůní a druhů uspořádaných do architektonicky působivých seskupení je ohromující nejenom pro „pravověrné“ zahrádkáře. Park byl založen roku 1830. V podvečer odjezd do ČR.

4. den: Návrat do ČR v ranních hodinách.

 

 

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz