Branislav Gregorec & Josef Křikava | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • 25. rok specialistou nejen na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • nové a špičkově vybavené autokary
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..Romantické PORÝNÍ a údolí MOSELY & LUCEMBURSKO

Trevír, Lucemburg, podél Mosela a Rýna, Berncastel, Rüdesheim


od 4 590 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Navštivte s námi jednu z nejromantičtějších oblastí spojující Lucembursko a Německo. Údolí řek Mosely a Rýna jsou obklopená strmými vinicemi, odkud pocházejí ty nejušlechtilejší odrůdy ryzlinku rýnského. Pohádkovou krajinu vinic doplňuje množství malebných městeček a středověkých hradů. Všechna úchvatná místa podél těchto řek zůstanou navždy vryta ve vaší paměti.

 

Č. zájezdu

Termín

Cena

91857

05.045. - 08.05.

2017

4. 590

 

91867

05.10. - 08.10.

2017

4. 590

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, 2x ubytování (1x v hotelu Ibis Budget, 1x v ***hotelu), 2x snídani, 1x večeři, průvodce, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd ve večerních hodinách po trase Praha (cca 22.00 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň. (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) Přejezd přes Německo do Lucemburska.

2. den: V ranních hodinách příjezd do hlavního města Lucemburského velkovévodství LUCEMBURKU. Návštěva tohoto překrásně položeného města, které je historicky velmi blízké naší zemi. Katedrála Panny Marie, kde jsou dokonce ostatky českého krále Jana Lucemburského, Velkovévodský palác, městské hradby s vyhlídkami a výtahy. Později přejedeme k nejrozsáhlejšímu šlechtickému sídlu v Evropě – hradu VIANDEN, dominujícímu stejnojmennému městečku. Středověký hrad, kolem něhož sloužily svou dlouhou stráž hradby, a procházka rázovitým městečkem. Odjezd na ubytování do hotelu a nocleh. 

3. den: Snídaně. Prohlídka města TRIER (Trevír), které je nejstarším a také jedním z nejkrásnějších měst v Německu. Římské památky, dóm sv.Petra a kostel Panny Marie je vynesly na seznam památek UNESCO. Průjezd pohádkovým údolím řeky Mosely, které je zároveň významnou vinařskou oblastí. Lidová architektura s unikátní řadou hrázděných domů na nás dýchne v městečku BERNKASTEL. Možnost projížďky lodí po řece Mosele. Za centrum moselské oblasti je považováno městečko COCHEM, jež se pyšní překrásným středověkým hradem. Možnost návštěvy vinařství s ochutnávkou a nákupem vína. Ubytování v hotelu, večeře a nocleh.

4. den: Snídaně. RHEINTAL – cesta romantickým údolím podél řeky Rýn, které je zapsáno na seznamu UNESCO. Příjezd do ANDERNACHU, v jehož blízkosti se nachází nejvyšší studený gejzír na světě, který dosahuje až 60 m výšky. Součástí prohlídky je i plavba lodí po Rýnu do přírodní rezervace NAMEDYER WERTH. Průjezd kolem LORELEY – proslavená skála, kde se zrodila slavná legenda o krásné blondýnce s čarokrásným zpěvem, se vypíná do výše 132 m nad hladinou řeky. RÜDESHEIM – jedno z nejmalebnějších vinařských měst na Rýnu. Prohlídka idylického starého města, nejznámější a nejužší 144 m dlouhé uličky Drosselgasse. Možnost výletu lanovou drahou, která se vznáší nad vinicemi, k monumentálnímu památníku Neiderwald-Denkmal se sochou Germánie. V odpoledních hodinách odjezd. Návrat do ČR do půlnoci.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+ detail Pojištění CK, UNIQA, pojišťovna a.s., pojistná smlouva číslo: 1357509118 Seznam pojištěných CK: zde
+420 371 784 918,
skype: interzbiroh,
ck@interzbiroh.cz