CK INTER ZBIROH, s.r.o. | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • specialista na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
PLITVICKÁ JEZERA & POSTOJENSKÉ JESKYNĚ - Za přírodními skvosty Chorvatska a Slovinska

Plitvická jezera, Postojna jama,

Kvarnerské ostrovy - ostrov Krk


od 4 590 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Nechte se okouzlit krásnou přírodou v chorvatském Národním parku Plitvická jezera, kde se točil film o Vinnetouovi, navštivte s námi Postojenské krápníkové jeskyně ve Slovinsku.

Č. zájezdu

Termín

Cena

91161

27.05. - 30.05.

2021

4. 590 

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, 1x ubytování v ***hotelu s polopenzí, průvodce, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku. Lázeňský poplatek.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd ve večerních hodinách po trase Praha (cca 19.00 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň (možnost přistoupit na trase po dohodě s CK), dále přes Rakousko do Slovinska.

2. den: V ranních hodinách prohlídka POSTOJENSKÝCH JESKYNÍ. Návštěva nejkrásnější a nejnavštěvovanější krápníkové jeskyně v Evropě. Jízda podzemním vláčkem a pěší procházka jeskyní s nesčetným množstvím krápníků, jimž dominuje přes deset metrů vysoký krápník Brilliant. PREDJAMSKY GRAD – nejznámější slovinský hrad, impozantní sídlo loupeživého rytíře Erazma Predjamského. Přejezd do Chorvatska k moři do oblasti Kvarnerských ostrovů. Pro zájemce fakultativně výlet lodí z Crikvenice na ostrov KRK. Ubytování v hotelu, večeře a nocleh.

3. den: Snídaně. Průjezd Kvarnerskou riviérou a přes vnitrozemí Chorvatska se zastávkou na horském předělu Vrátník (927 m nad mořem) – panoramatický výhled na pobřeží a moře a Kvarnerské ostrovy. Příjezd do oblasti Národního parku PLITVICKÁ JEZERA. Zde Vás očekává celodenní turistika podmanivou přírodou mezi překrásnými jezery s kaskádami a vodopády, jejichž romantická nálada nás přenáší do časů našeho dětství, do slavných indiánek o Vinnetouovi. Jedinečný přírodní skvost v Evropě zapsaný na seznamu UNESCO, tvořený 16 terasovitě položenými jezery propojenými vodní říčkou na 8 kilometrech. Ve večerních hodinách odjezd přes Slovinsko a Rakousko zpět do ČR.

4. den: Návrat do ČR v ranních hodinách.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz