CK INTER ZBIROH, s.r.o. | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • specialista na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
ZIMNÍ WELLNESS V SÁRVÁRU s „All inclusive“

Luxusní relax v termálních lázních s pobytem ve 4*hotelu PARK INN

Sárvár – Szombathely – Bükfürdö


od 7 990 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

V příjemném historickém městečku Sárvár se nacházejí jedny z nejmladších lázní v Maďarsku. Ty představují perlu mezi maďarskými lázněmi – moderní rozsáhlý termální, relaxační a léčebný areál, rozkládající se na ploše 65 000m2 , je určen po celý rok všem generacím. V léčebné části lázní , kde je odpočinek a relax na prvním místě, naleznete bazény s léčivou vodou a zážitkové bazény s chrliči, masážními tryskami a proudovým kanálem. Klenotem lázní je exkluzivní saunový svět. Moderní ****hotel PARK INN poskytuje vše, co mají naši klienti rádi – skvělé služby, stravování All inclusive a přímý vstup do lázní, který je zahrnut v ceně zájezdu.

Č. zájezdu

Termín

Cena

91881

17.11. - 20.11.

2021

8. 390

Vstup do lázní v Sárváru, stravování v hotelu All inclusive vč. nápojů programu inclusive

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 3x ubytování v ****hotelu Park Inn spojeném chodbou s areálem lázní, vstup do lázní v Sárváru, stravování v hotelu All inclusive vč. nápojů programu inclusive, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v ranních hodinách po trase Plzeň – Beroun – Praha (cca 6.00 hodin) - Brno. (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) Přejezd do Maďarska. Příjezd do SÁRVÁRU v odpoledních hodinách, ubytování v hotelu, relax a odpočinek v lázních. Vodní plochy moderního lázeňského areálu zaujímají rozlohu 3 600 m2 . Sárvárská voda, označovaná jako sárvárský křišťál, je využívána při léčbě poruch pohybového ústrojí a neurologických potížích. Sárvár se pyšní dvěma vydatnými prameny. Termální lázně jsou zásobeny pramenem o teplotě 43°, který vyvěrá z hloubky 1 300m. V lázeňském areálu jsou k dispozici vnitřní i venkovní sedací bazény sléčivou minerální vodou o různé teplotě, vnitřní a venkovní zážitkové bazény s vodními a bublinkovými masážemi a dalšími atrakcemi. Lázeňský areál je každý den otevřen do 22.00 hodin. Součástí areálu je také restaurace a bufet. Večeře a nocleh.

2. den: Snídaně. Dopoledne prohlídka SÁRVÁRU, jehož historie sahá do 10. století. Návštěva hradu, který nechala v 16. století postavit mocná rodina Nadasdyů a který je spojen s pobytem Alžběty Báthoryové, známé jako Čachtická paní. Procházka městem – barokní kostel sv. Ladislava, radnice se zvonkohrou. Odpoledne relax a odpočinek v lázních. Večeře a nocleh.

3. den: Snídaně. Přejezd do nejstaršího maďarského města SZOMBATHELY, které založil císař Claudius kolem roku 40 n. l. jako Savaria. Dnešní název pochází od středověkých sobotních trhů. Prohlídka centra města s památkami z období římského osídlení a s katedrálou, největším barokním kostelem v Maďarsku. Možnost nákupů ve zdejší vyhlášené tržnici. Návrat do Sárváru, relax a odpočinek v lázních. Večeře a nocleh.

4. den: Snídaně. Přejezd do lázní BÜKFÜRDÖ, které patří mezi největší a nejoblíbenější v Maďarsku. Součástí jsou kryté i venkovní bazény různých teplot o celkové rozloze 5 000 m2 , které jsou rozděleny do 2 zón. V léčebné termální části je 5 krytých a 3 polokryté venkovní bazény o teplotě 32°- 38°C. V zážitkové části se nachází 8 bazénů (kryté i otevřené) o teplotě 31°- 35°C. Zdejší voda je určena pro celou škálu zdravotních potíží, na své si tady přijdou všichni milovníci relaxačního světa termálních lázní. V areálu je návštěvníkům k dispozici několik restaurací a barů. Odjezd v odpoledních hodinách. Návrat do ČR do půlnoci.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz