CK INTER ZBIROH, s.r.o. | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • specialista na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
WELLNESS V ZALAKAROS ****hotel Park Inn

Luxusní relax v termálních lázních s pobytem ve ****hotelu PARK INN


od 6 490 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Příjemné lázeňské městečko ZALAKAROS je situováno 30km západně od jezera Balaton v krásné přírodě. Je obklopeno lesy, vinohrady a ovocnými sady. Pohodovou atmosféru dotvářejí krásné parky, které daly místu přízvisko Květinové město. Výborné podmínky pro wellnes a léčivé pobyty poskytují lázně Gránit. Nový moderní ****hotel PARK INN byl otevřen vlétě roku 2017 a poskytuje vše, co mají naši klienti rádi – skvělé služby, polopenzi formou bufetu a přímý vstup do lázní. Léčivá voda dává tělu uzdravení a víno k tomu přidává dobrou náladu.

Č. zájezdu

Termín

Cena

92171

14.10. - 17.10.

2021

6. 490

VSTUPNÉ DO LÁZNÍ V ZALAKAROS V CENĚ ZÁJEZDU

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 3x ubytování v ****hotelu Park Inn spojeném chodbou s areálem lázní, vstupné do termálních lázní v Zalakaroši, 3x polopenze, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v ranních hodinách po trase Plzeň – Beroun – Praha (cca 6.00 hodin) - Brno. (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) Cesta přes Slovensko do Maďarska. Příjezd do ZALAKAROS v odpoledních hodinách, ubytování v hotelu, relax a odpočinek v lázních GRÁNIT. Vodní plochy moderního lázeňského areálu se rozkládají na ploše 4000 m2 v prostředí upraveného a zalesněného parku. Zalakarošská voda je i v Evropě svým složením zcela ojedinělá. Využívá se k léčení pohybového ústrojí a kloubů, osteoporózy, onemocnění dýchacích cest a poruch nervového systému. V lázeňském areálu jsou k dispozici vnitřní i venkovní sedací bazény sléčivou minerální vodou o různé teplotě, vnitřní a venkovní zážitkové bazény s vodními a bublinkovými masážemi a dalšími atrakcemi. Součástí areálu jsou také restaurace a bufety. Večeře a nocleh.

2. den: Snídaně. Pro zájemce výlet do přírodní rezervace KIS - BALATON (MALÝ BALATON). Jezero je rájem ptáků a ornitologů. Procházkou po dřevěném mostu a naučnou stezkou na ostrově Kanyavári budete moci shlédnout některé druhy jedinečného chráněného ptactva. V nedaleké KÁPOLNAPUSZTA navštívíme park s největším stádem vodních buvolů v Maďarsku (200-250 kusů). Chování původního druhu zvířat žijícího na území Maďarska budete moci sledovat na 1,5km dlouhé procházkové trase. Součástí je návštěvnické centrum a interaktivní muzeum. Návrat na koupání. Večeře a nocleh.

3. den: Snídaně. Celodenní pobyt, relax a odpočinek v lázních GRÁNIT. Individuálně je možné pěšky nebo místním vláčkem prozkoumat malebné vinařské okolí, projít se lesem po naučné stezce, ochutnat zdejší vína či věnovat se nákupům. Relax a odpočinek v lázních. Večeře a nocleh. 

4. den: Snídaně. Přejezd do jedněch z nejmladších maďarských lázní VULKÁNFÜRDÖ CÖLLDÖMÖLK situovaných v krásném prostředí starého vulkanického vrchu Ság-hegy. Vulkanické a zážitkové lázně se rozprostírají na ploše1 600 m2 , celoročně jsou otevřeny krytý a kombinovaný (krytý a venkovní) léčebný bazén a další 4 kryté bazény (ztoho jeden plavecký – 25 m, teplota 27° C). Zdejší voda se využívá k léčení pohybového ústrojí a zánětu kříže, rehabilitaci po ortopedických operacích a odstraňování stresu. Odpoledne odjezd, návrat do ČR do půlnoci.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz