CK INTER ZBIROH, s.r.o. | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • specialista na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
WELNESS V LENTIFÜRDÖ RELAX V TERMÁLECH JIŽNÍHO MAĎARSKA & SLOVINSKA

Moravské Toplice - Lendava - farma orchidejí

 


od 6 290 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Další z našich oblíbených relaxačních zájezdů spojující koupání s poznáváním nás zavede do malebného městečka Lenti v jihozápadní části Maďarska v blízkosti slovinských, chorvatských a maďarských hranic. Krásný moderní Thermal hotel Balance****, ve kterém budeme ubytováni, umožňuje přímý vstup do velmi pěkných termálních lázní Lentifürdö a energetického parku sv.Jiří. Snídaně a večeře v hotelu jsou podávány formou bufetu. Při zpáteční cestě navštívíme slovinské lázně Moravské Toplice Terme 3000, označované jako lázně 3. tisíciletí.

 

Č. zájezdu

Termín

Cena

92331


30.09. - 03.10.

2021

6. 290

VSTUPNÉ DO LÁZNÍ V LENTI V CENĚ ZÁJEZDU 

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 3x ubytování v ****hotelu v areálu lázní, 3x polopenze, vstupné do lázní Lentifürdökompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 3x ubytování

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v ranních hodinách po trase Plzeň – Beroun – Praha (cca 6.00 hodin) - Brno. (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK). Cesta do Maďarska. Příjezd do LENTI v odpoledních hodinách, ubytování v hotelu, relax a odpočinek v lázních LENTIFÜRDÖ. V kryté části o rozloze 3 500 m2 se nacházejí plavecké, léčebné a wellness bazény, různé druhy saun a parní kabiny. Nově byl otevřen termální zážitkový bazén s různými masážními a zážitkovými prvky. Hotelové welness centrum má svůj bazén s vodopádem, podvodní masáží a saunou. Voda v lázních je vhodná pro léčení onemocnění pohybového aparátu. Park Energie Svatého Jiří na území termálních lázní je jedinečný v celé Evropě, protože kombinuje účinky léčivých vod a zdejší vyjímečné energie vyzařující z tohoto místa. Večeře a nocleh.

2. den: Po snídani celodenní pobyt v lázních Lentifürdö, nebo pro zájemce krátký přejezd do Slovinska. Prohlídka kostela Nanebevzetí Páně v půvabné vesnici BOGOJINA , jehož autorem je nejznámější slovinský architekt Jože Plečnik. Unikátní kostel nese i keramickou výzdobu, vycházející ze zdejších tradic. Přejezd do obce DOBROVNIK, kde navštívíme jednu z největších pěstíren orchidejí v Evropě OCEAN ORCHIDS, jejíž součástí je i tropická zahrada. V této „džungli“ se na ploše 350 m2 nachází přes 900 exotických rostlin, v samotné pěstírně budete obdivovat na 4 000 kvetoucích orchidejí. Program zakončíme ve vinařské oblasti poblíž města Lendava, kde nás čeká výstup na 53 m vysokou vyhlídkovou věž VINÁRIUM přezdívanou „prekmurská eiffelovka“. Odtud se otvírá nádherný výhled na vinice a území 4 států, v přízemí věže je možná degustace vína a nákupu. Návrat do hotelu, relax a odpočinek v lázních. Večeře a nocleh.

3. den: Snídaně. Celodenní pobyt v lázních Lentifürdö. Dopoledne možnost návštěvy pravidelných sobotních trhů. Návštěvníci mohou využít i hotelovou bezplatnou půjčovnu kol a holí Nordic Walking a prozkoumat malebné vinařské okolí. Nachází se zde 36 km upravených cyklostezek a dalších 80 km cest pro cyklistiku a pěší turistiku. Relax a odpočinek v lázních. Večeře a nocleh.

4. den: Snídaně. Odjezd z Lenti. Krátký přejezd do lázní MORAVSKÉ TOPLICE v nejsevernější části Slovinska. Zdejší horké prameny dosahující 72°C byly objeveny v 50. letech, v roce 2 000 byl otevřen moderní lázeňský komplex „TERME 3000“ (lázně 3. tisíciletí) . V areálu lázní se nachází 22 venkovních a vnitřních bazénů s teplotou vody 30–38°C o celkové rozloze 5 000 m2. Bazény jsou vybaveny vodotrysky, skluzavkami, umělými vlnami a dalšími zážitkovými prvky. V některých bazénech se nachází vysoce koncentrovaná tzv. černá termální voda, lehce slaná a využívaná jako unikátní léčebný prostředek. Voda v lázních je určena především k léčení pohybového ústrojí , kožních onemocnění a onemocnění nervového systému. Přejezd do ČR v odpoledních hodinách, návrat do půlnoci.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz