CK INTER ZBIROH, s.r.o. | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • specialista na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
WELNESS V LENTIFÜRDÖ RELAX V TERMÁLECH JIŽNÍHO MAĎARSKA & SLOVINSKA

Moravské Toplice - Lendava - farma orchidejí

 


od 5 990 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Další z našich oblíbených relaxačních zájezdů spojující koupání s poznáváním nás zavede do malebného městečka Lenti v jihozápadní části Maďarska v blízkosti slovinských, chorvatských a maďarských hranic. Krásný moderní Thermal hotel Balance****, ve kterém budeme ubytováni, umožňuje přímý vstup do velmi pěkných termálních lázní Lentifürdö a energetického parku sv.Jiří. Snídaně a večeře v hotelu jsou podávány formou bufetu. Při zpáteční cestě navštívíme slovinské lázně Moravské Toplice Terme 3000, označované jako lázně 3. tisíciletí.

 

Č. zájezdu

Termín

Cena

92330


zájezd bude uskutečněn

hranice Maďarska jsou uzavřeny do

30.09. 2020, 24.00 hod.

- vstup zájezdu ma území Maďarska 01.10. 2020 

01.10. - 04.10.

2020

5. 990

VSTUPNÉ DO LÁZNÍ V LENTI V CENĚ ZÁJEZDU 

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 3x ubytování v ****hotelu v areálu lázní, 3x polopenze, vstupné do lázní Lentifürdökompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 3x ubytování

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v ranních hodinách po trase Plzeň – Beroun – Praha (cca 6.00 hodin) - Brno. (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK). Cesta do Maďarska. Příjezd do LENTI v odpoledních hodinách, ubytování v hotelu, relax a odpočinek v lázních LENTIFÜRDÖ. V kryté části o rozloze 3 500 m2 se nacházejí plavecké, léčebné a wellness bazény, různé druhy saun a parní kabiny. Nově byl otevřen termální zážitkový bazén s různými masážními a zážitkovými prvky. Hotelové welness centrum má svůj bazén s vodopádem, podvodní masáží a saunou. Voda v lázních je vhodná pro léčení onemocnění pohybového aparátu. Park Energie Svatého Jiří na území termálních lázní je jedinečný v celé Evropě, protože kombinuje účinky léčivých vod a zdejší vyjímečné energie vyzařující z tohoto místa. Večeře a nocleh.

2. den: Po snídani celodenní pobyt v lázních Lentifürdö, nebo pro zájemce krátký přejezd do Slovinska. Prohlídka kostela Nanebevzetí Páně v půvabné vesnici BOGOJINA , jehož autorem je nejznámější slovinský architekt Jože Plečnik. Unikátní kostel nese i keramickou výzdobu, vycházející ze zdejších tradic. Přejezd do obce DOBROVNIK, kde navštívíme jednu z největších pěstíren orchidejí v Evropě OCEAN ORCHIDS, jejíž součástí je i tropická zahrada. V této „džungli“ se na ploše 350 m2 nachází přes 900 exotických rostlin, v samotné pěstírně budete obdivovat na 4 000 kvetoucích orchidejí. Program zakončíme ve vinařské oblasti poblíž města Lendava, kde nás čeká výstup na 53 m vysokou vyhlídkovou věž VINÁRIUM přezdívanou „prekmurská eiffelovka“. Odtud se otvírá nádherný výhled na vinice a území 4 států, v přízemí věže je možná degustace vína a nákupu. Návrat do hotelu, relax a odpočinek v lázních. Večeře a nocleh.

3. den: Snídaně. Celodenní pobyt v lázních Lentifürdö. Dopoledne možnost návštěvy pravidelných sobotních trhů. Návštěvníci mohou využít i hotelovou bezplatnou půjčovnu kol a holí Nordic Walking a prozkoumat malebné vinařské okolí. Nachází se zde 36 km upravených cyklostezek a dalších 80 km cest pro cyklistiku a pěší turistiku. Relax a odpočinek v lázních. Večeře a nocleh.

4. den: Snídaně. Odjezd z Lenti. Krátký přejezd do lázní MORAVSKÉ TOPLICE v nejsevernější části Slovinska. Zdejší horké prameny dosahující 72°C byly objeveny v 50. letech, v roce 2 000 byl otevřen moderní lázeňský komplex „TERME 3000“ (lázně 3. tisíciletí) . V areálu lázní se nachází 22 venkovních a vnitřních bazénů s teplotou vody 30–38°C o celkové rozloze 5 000 m2. Bazény jsou vybaveny vodotrysky, skluzavkami, umělými vlnami a dalšími zážitkovými prvky. V některých bazénech se nachází vysoce koncentrovaná tzv. černá termální voda, lehce slaná a využívaná jako unikátní léčebný prostředek. Voda v lázních je určena především k léčení pohybového ústrojí , kožních onemocnění a onemocnění nervového systému. Přejezd do ČR v odpoledních hodinách, návrat do půlnoci.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz