CK INTER ZBIROH, s.r.o. | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • specialista na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
ZLATÉ TERMÁLNÍ ÚDOLÍ (Kehida, Hevíz, Sárvár)

Kehida - Keszthely -Hevíz - Sarvar


od 6 590 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Další z našich oblíbených relaxačních zájezdů spojující koupání s poznáváním nás zavede do západní části Maďarska v západním Podunají nedaleko pobřeží Balatonu. Maďarsko je bohaté na termální a léčivé vody a velká část tohoto přírodního bohatství se nachází právě v této oblasti. Naším pobytovým místem budou termální, léčebné a zážitkové lázně Kehida v Kehidakustány s ubytováním ve ****hotelu Kehida Termal, který je propojen s lázeňským areálem. Snídaně i večeře jsou podávány formou bufetu.

 

Č. zájezdu

Termín

Cena

92351

17.11. - 20.11.

2021

6. 590

VSTUPNÉ DO LÁZNÍ V KEHIDĚ V CENĚ ZÁJEZDU

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 3x ubytování v ****hotelu v areálu lázní, 3x polopenze formou bufetu, vstupné do lázní v Kehidě vč.županů kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 3x ubytování

v ****hotelu v areálu lázní, 3x polopenze formou bufetu, kompletní „Cestovní pojištění“,
pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v ranních hodinách po trase Plzeň - Beroun - Praha (cca 06.00 hod)- Brno (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) Dojezd do KEHIDAKUSTÁNY mezi 14. a 15. hodinou, ubytování. Koupání a relax v lázních (možno nahlédnout na: www.kehidatermal.hu). Lázně s mediteránní atmosférou nabízejí návštěvníkům bazény s léčebnou vodou bohatou na vápník, magnézium, vodík a uhličitany, v krytých lázních pak ve třech podlažích zážitkové bazény, gejzíry, 94 m vysoký tobogan se zvukovými a světelnými efekty a další atrakce, samozřejmostí je wellnes a saunový svět. Do lázeňské části budete procházet rovnou ze svých pokojů, takže budete zažívat absolutní pohodlí. Večeře a nocleh.

2. den: Po snídani přejezd do KESZTHELY, příjemného a oblíbeného města na pobřeží Balatonu. Mnohé z elegantních ulic dýchají maloměstskou atmosférou 19. století, kdy bylo město výhradním majetkem rodiny Festeticsů. Prohlídka novobarokního zámku Festeticsů se zrcadlovým sálem, proslulou knihovnou Helikon a velkolepými anglickými zahradami. Po procházce centrem města návrat do Kehidy, koupání v termálním areálu. Večeře a nocleh.

3. den: Snídaně. Výlet do HEVÍZU, úchvatného lázeňského místa s největším termálním jezerem na světě, jehož voda je využívána ke koupání. (Možno nahlédnout na: www.lakeheviz.com )Teplota vody jen zřídkakdy klesá pod 30°. Hevíz je označován pramenem života – zdejší pramen obsahující sloučeniny síry a nerostných látek je tak mohutný, že se voda v jezeře zcela vymění během 72 hodin. Ke konci 19. století se stal Hevíz honosným letoviskem. Po návštěvě farmářských trhů ve městě koupání v lázních Hevíz (3 hodiny). Návrat do hotelu, koupání a relax v termálním areálu. Večeře a nocleh.

4. den: Snídaně. Přejezd do SARVARU, malého příjemného města s nejmladšími lázněmi v Maďarsku. Moderní rozsáhlý termální, relaxační a léčebný areál je určen všem generacím. Léčebná část s krytými i otevřenými bazény s léčivou vodou a relaxačně - zážitkovými bazény je propojena se zážitkovou částí s rozsáhlým bazénem s mořskými vlnami a dalšími atrakcemi. V odpoledních hodinách odjezd. Návrat do ČR do půlnoci.

 

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz