CK INTER ZBIROH, s.r.o. | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • specialista na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
Za termály pod Tatrami: BEŠEŇOVÁ & RAJECKÉ TEPLICE

Za relaxem a poznáním slovenského Liptova


od 6 590 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Pojeďte si s námi odpočinout do nedotčené přírody uprostřed hor. Díky termálním pramenům a krásné přírodě obklopující údolí řeky Váh se stala Bešeňová jedním z nejnavštěvovanějších míst na Slovensku. Celoročně přístupný moderní termální aquapark s pestrou paletou otevřených i krytých bazénů (některé venkovní s geotermální vodou) patří mezi největší na Slovensku. Najdete zde i tobogány, skluzavky, divokou řeku, krytou zábavně-adrenalinovou zónu s 30 m vysokou tobogánovou věží a umělým vlnobitím. 

Č. zájezdu

Termín

Cena

92151

07.10. - 10.10.

2021

6. 590

VSTUPNÉ DO VODNÍHO PARKU BEŠEŇOVÁ, VSTUP DO WELLNESS  DENNĚ NA 3 HODINY

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, 3x ubytování v *** hotelu s polopenzí, vstup do vodního parku Bešeňová, vstup do wellness denně na 3 hodiny, průvodce, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

DŮRAZNĚ DOPORUČUJEME OČKOVÁNÍ, bez kterého nelze od 09.08. 2021 Slovensko navštívit bez povinné karantény 

Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, 3x ubytování v ***
hotelu s polopenzí, průvodce, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti
úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v ranních hodinách po trase: Plzeň - Rokycany - Beroun - Praha (cca 06,00 hod.) - Brno. (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) Přejezd na Slovensko. V odpoledních hodinách ubytování v hotelu v BEŠEŇOVÉ přímo v areálu termálních lázní a koupání. Večeře a nocleh.

2. den: Snídaně. Dopoledne výlet do pohoří Velká Fatra, kde na úpatí vrchu Sidorovo leží slovenský unikát zapsaný v seznamu UNESCO – obec VLKOLÍNEC - nejzachovalejší a nejkompletnější celek 45 původních lidových staveb, kde ještě dnes žije v dřevěnicích několik stálých obyvatel. Návrat do BEŠEŇOVÉ - koupání v termálních lázních. Areál vznikl v blízkosti horkých léčivých pramenů o teplotě 60 °C, které vyvěrají z hloubky 1 987 metrů. Teplota vody v bazénech se pohybuje od 26 °C do 39 °C. Geotermální voda blahodárně působí na pohybové a dýchací ústrojí. Má příznivé kosmetické účinky a díky lithiu má pozitivní vliv na psychiku. Večeře a nocleh. (Více na: http://thermalpark-besenova.aquapark.sk) 

3. den: Po snídani výlet do nejnavštěvovanější lokality Nízkých Tater - Demänovské doliny, nacházející se na severní straně tohoto pohoří. Prohlídka atraktivní DEMÄNOVSKÉ JESKYN SVOBODY, nejznámější a nejnavštěvovanější jeskyně Slovenska. Je největší a nejkrásnější z 30 jeskyň Demänovského krasu a řadí se mezi 10 nejkrásnějších jeskyní Evropy. Vyniká množstvím a pestrostí krápníkových útvarů a krásný mi sintrovými jezírky. Návrat do BEŠEŇOVÉ na koupání v termálních lázních. Večeře a nocleh.

4. den: Snídaně. Příjemná zastávka v malebném prostředí přírody Dolního Liptova - Salaš Krajinka s možností nákupu slovenských sýrových specialit: bryndza, oštiepok, korbáčiky atd. Odpočinkové slovenské Lázně RAJECKÉ TEPLICE  -základem zdejší terapie jsou přírodní termální prameny s teplotou 38 °C, jejichž léčebné účinky jsou známé již od 14.století. Zdejší "Vodní svět" s bazény s termální vodou má nádech luxusu, areál s názvem Aphrodite je postaven v Antickém stylu, což dodá relaxaci mnohem větší prožitel (více na: http://www.spa.sk/sk/novinky/termalny-vodny-svet). Návrat do Prahy do půlnoci.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz