Branislav Gregorec & Josef Křikava | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • 28. rok specialistou nejen na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • nové a špičkově vybavené autokary
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
Do největších TERMÁLNÍCH A ZÁŽITKOVÝCH LÁZNÍ MAĎARSKA. Pusta s drezůrou koní

Tokaj – Debrecén – národní park Hortobágy v Pustě. Za vínem, koupáním a sluníčkem


od 5 990 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Další z našich oblíbených zájezdů do maďarských lázní nás zavede do Velké uherské nížiny, označované jako „duše Maďarska“ a nazývané pusta. Rovnou travnatou krajinu oživují vesničky s malebnými domky ověšenými sušící se paprikou, osamělé vahadlové studny a pasoucí se stáda dobytka střežené kočovnými honáky. Přestože krajina je jen řídce osídlená,turisté si přijdou na své. Najdeme zde nejen zajímavá města a největší maďarský národní park Hortobágy, ale i největší maďarské termální lázně Hajdúszboszló.


Č. zájezdu

Termín

Cena

92199

24.04. - 28.04.

2019

5. 990

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 3x ubytování v ****hotelu se polopenzí formou bufetu, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd ve večerních hodinách po trase Plzeň – Rokycany – Beroun – Praha (cca 23,00 hodin) – Brno. Cesta přes Slovensko a Maďarsko.

2. den: Po průjezdu Budapeští zastávka v nejslavnějším maďarském městě vína v TOKAJI. Celá oblast byla v roce 2002 zapsána na seznam světového dědictví UNESCO. Prohlídka centra města a návštěva nejslavnějšího vinného sklepa Rakocziů z 15. století s možností ochutnávky místního vyhlášeného vína. V poledních hodinách přejezd do nejvyhledávanějšího lázeňského letoviska ve Velké uherské nížině s největším termálním komplexem v Maďarsku do HAJDUSZOBOSZLO. Odpolední koupání v místních lázních, které popisujeme u 4. dne. Více na: http://hajduszoboszlo.hu/sk/strand. Ubytování v hotelu, večeře a nocleh (všechny 3 noclehy na jednom místě).

3. den: Snídaně. Krátký přejezd do národního parku HORTOBÁGY (UNESCO) – rozsáhlé planiny zvané PUSTA, která je hnízdištěm mnoha druhů vzácných ptáků a kde místní polokočovní pastevci chovají dobytek, koně, bůvoly, kozy a maďarské ovce račky. Prohlídka návštěvnického centra v malebné vesničce Hortobágy (expozice řemesel, pastýřské muzeum seznamující návštěvníky s tradičním životem pastýřů v pustě), možnost poobědvání v cszárdě ze 17. století. Zájemci mohou absolvovat vyhlídkovou jízdu formou SAFARI (1,5 hodiny) do centra parku, kde byl vytvořen Hartobágy Park Malamhaza a kde je možné pozorovat původní faunu a floru v jejich přirozeném prostředí. Po obědě návrat na koupání do Hajdúszoboszló. Individuálně večeře v některých z místních restaurací. Večeře a nocleh.

4. den: Snídaně. Výlet do DEBRECENU – druhého největšího maďarského města, které díky své minulosti je přezdíváno kalvínským Římem. Prohlídka hlavních pamětihodností v centru města, možnost návštěvy tržnice. Koupání ve velkolepém termálním areálu skládajícího se ze dvou částí – termálních lázní Aquaticum a mediteránních zážitkových lázní. V útrobách kupolovité bazénové haly jsou 3 bazény s různými teplotami léčivé vody, plavecký bazén a parní kabiny. Kromě toho je k dispozici celoročně provozovaný venkovní léčivý bazén. Více na: http://www.aquaticum.hu. Termální lázně jsou propojeny s mediteránními zážitkovými lázněmi (bazény, tobogány, jeskynní lázně). Návrat do Hajdúszoboszló, večeře a nocleh.

5. den: Snídaně. Koupaní v termálních lázních HAJDÚSZBOSZLÓ. Velkolepé kryté lázně Aqua Palace, otevřené v roce 2010 jako součást největšího lázeňského komplexu v Evropě, nabízejí jedinečný zážitek pro všechny věkové kategorie. Určitě vás zaujmou tematické bazény – např. římský, filmový, jeskynní či gangský. Lázeňská voda v termální části je 36-38° teplá, hnědá, velmi slaná a obsahuje jód a bróm. V lázeňské části je řada vnitřních a venkovních bazénů, plavecký bazén, vířivky. K dispozici je i restaurace s maďarskou kuchyní a několik bufetů. Život v Hajdúszoboszló připomíná zážitky z přímořských letovisek. Je zde neskutečné množství restaurací nejen s typickou maďarskou kuchyní. Po obědě odjezd zpět do ČR. Návrat do ČR do půlnoci.

 

 

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+ detail Pojištění CK, UNIQA, pojišťovna a.s., pojistná smlouva číslo: 1357509118 Seznam pojištěných CK: zde
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz