CK INTER ZBIROH, s.r.o. | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • specialista na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
Víkend v termálech Jižního Slovenska a Maďarska

Dunajská Streda, Veľký Meder & Györ


od 4 190 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Říká se, že v těchto oblastech kdekoli zapíchneš hůl do země, tam vytryskne termální pramen a k tomu ještě léčivý. Termální lázně jsou největším bohatstvím Maďarska a plně splňují požadavky nejvyšší úrovně lázeňství. Každý se rád vrací do pohody, kde se dobře jí, pije, kde je co k vidění a kde jsou léčivé termální lázně na každém kroku, voní paprika, guláš a v hospůdkách se tančí pravý čardáš.


Č. zájezdu

Termín

Cena

91941

15.10. - 17.10.

2021

4. 190

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 2x ubytování v penzionu s polopenzí, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

DŮRAZNĚ DOPORUČUJEME OČKOVÁNÍ, bez kterého nelze od 09.08. 2021 Slovensko navštívit bez povinné karantény 

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v ranních hodinách po trase Plzeň – Rokycany – Beroun – Praha (cca 06.00 hodin) – Brno. (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) Příjezd do DUNAJSKÉ STREDY na návštěvu termálních lázní. Město Dunajská Streda nabízí termální koupaliště, aquapark a wellness v jednom. Termální voda vyvěrající z hloubky 1600 metrů je návštěvníky velice oblíbená, i proto je areál otevřený celoročně. Termální koupaliště Dunajská Streda je rekondičně-relaxační komplex, který nabízí kromě příjemné a léčivé vody i aquapark – tobogany a velký vodní svět lákající zejména děti. Dospělé zase potěší perličkové koupele, špičkový wellness nebo vodní masáže. Nechybí ani sauny, komfortní šatny a restaurace. Krátký přejezd na ubytování do VEĽKÉHO MEDERU (2x v penzionu na jednom místě), večeře formou bufetu a nocleh.

2. den: Snídaně. Cesta přes slovensko-maďarskou hranici do maďarského „města vod“ GYÖRU – město na soutoku tří řek – Dunaje, Ráby a Rábce a jeho historické centrum, které bylo místem korunovací maďarských králů, je dodnes chráněno hradbami ze 16. století. Krátká procházka kouzelným historickým jádrem a obchůdky, kde můžete nakoupit tradiční maďarské klobásy, nakládané papričky a jiné proslulé pochutiny. Odpoledne strávíme na břehu řeky Ráby v moderním areálu termálních koupališť, který byl vybudován v roce 2003 okolo pramene s termální vodou o teplotě 63 °C tryskající z hloubky 2000 m. Areál nabízí svým návštěvníkům sedací a plavecký krytý bazén, 2 venkovní plavecké bazény a 2 rekreační termální bazény. Teplota vody v bazénech se pohybuje okolo 29 – 38 °C. K dispozici jsou bary a restaurace s občerstvením. Návrat zpět na Slovensko na ubytování, večeři a nocleh.

3. den: Snídaně. Odpočinek (individuální program) v areálu Termálního parku Veľký Meder, který je obklopený 100ha lesoparkem a nachází se asi 10 km od maďarských hranic. Nový krytý rekreační komplex je otevřený celý rok mezi 9.00 a 21.00 h. Vodní plocha krytého bazénu s atypickým tvarem má rozlohu 300 m2 a jeho hloubka je 1,3 m a polokrytý sedací bazén s vyšší teplotou vody vytváří ideální podmínky na odpočinek a relaxaci pro každého návštěvníka. Ve všech bazénech je termální voda s teplotou 27 – 38 °C, vhodná na léčení onemocnění kloubů, páteře a svalstva. Tento komplex kromě bazénů dále nabízí návštěvníkům perličkové koupele, masáž, solárium, saunu a kosmetický salon. V areálu se nachází samoobslužní restaurace a bar. V podvečer odjezd zpět do ČR. Návrat ve večerních hodinách.

DŮRAZNĚ DOPORUČUJEME OČKOVÁNÍ, bez kterého nelze od 09.08. 2021 Slovensko navštívit bez povinné karantény 
Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz