CK INTER ZBIROH, s.r.o. | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • specialista na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
MORAVSKÉ TOPLICE - TERME 3000/ Luxusní wellnes - ****htl Termal

Luxusní wellness v ****hotelu Termal 

Unikátní „černá“ termální voda v největších lázních Slovinska 


od 6 390 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Na přání našich klientů nabízíme několikadenní luxusní pobyt v termálních lázních MoravskéToplice v nejsevernější části Slovinska. Moderní lázeňský komplex Terme 3000 se řadí k evropskéšpičce. Zdejší raritou je černá uhličitá termální voda, která vyvěrá z hloubky 1 175 až 1 467 metrůa má teplotu 72° Celsia, čímž je tento přírodní zázrak zcela unikátní (ostatní uhličité pramenyjsou většinou studené). V roce 1964 byla tato voda prohlášena za přírodní léčivý prostředek. Jejíléčebné účinky se doporučují při léčbě revmatického onemocnění, artrózy, pohybového ústrojí,plicních onemocnění, kožních problémech. Z těchto lázní budete odjíždět s pocitem znovuzrození.

Č. zájezdu

Termín

Cena

 

92411

    21.10. - 24.10.      

2021

    6. 390      


 

VSTUPNÉ DO LÁZNÍ V CENĚ ZÁJEZDU

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 3x ubytovánív ****hotelu Termal, volný vstup do hotelových bazénů a saun, včetně komplexu TERME 3000, 3x polopenze, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.  

Program zájezdů:

1. den: Odjezd v ranních hodinách po trase Plzeň – Beroun – Praha (cca 6.00 hodin). (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) Cesta do Slovinska. Příjezd do MORAVSKYCH TOPLIC v odpoledních hodinách. Ubytování v **** hotelu Termal, který leží v těsné blízkosti termálních lázní TERME 3000 s 22 venkovními a vnitřními bazény a celkovou vodní plochou 5 000 m2. Bazény mají teplotu vody 30 až 38 °C. Přímo v hotelu se nachází krytý i venkovní bazén. Večeře a nocleh. 

2. den: Snídaně. Celodenní relaxace v termálních lázních TERME 3000. Večeře a nocleh.

3. den: Snídaně. Dopolední výlet do kopcovité krajiny rakouského Štýrska. V malém městě Riegersburg se nachází čokoládovna ZOTTER, která patří mezi desítku nejlepších čokoládoven na světě. Vyrábí se zde přes 300 druhů skvěle chutnajících čokolád neuvěřitelných příchutí. Ćeká nás netradiční zážitková prohlídka, během které poodhalíte tajemství výroby a ochutnáte nespočet druhů čokolády. Odpolední relaxace v termálních lázních TERME 3000. Večeře a nocleh. 

4. den: Snídaně. Přejezd na prohlídku historického centra MARIBORU, které je druhým největším městem Slovinska. Symbolem města je 400 let stará vinná réva (zapsána v Guinnessově knize rekordů jako nejstarší vinná réva na světě). V poledních hodinách odjezd. Návrat do ČR do půlnoci. 

 

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz