CK INTER ZBIROH, s.r.o. | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • specialista na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
Zeměmi BENELUXU

Belgie – Nizozemsko – Lucembursko

Za květinovým korzem do VOORHOUTU

Lucemburk, Brusel, Bruggy, Gent, Amsterodam


od 6 290 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Zájezd do tří zemí, jejichž jméno je obsaženo ve slově Benelux. V Belgii budete obdivovat kouzlo romantických měst Bruggy a Gent a jejich krásné památky. Ochutnáme místní výborné pivo i čokoládové pralinky. V Nizozemsku, zemi květin a rozkvetlých parků, zhlédneme mimořádnou podívanou – květinové korzo. Malé Lucemburské velkovévodství vás udiví svou přírodní polohou, ale i historií.

Č. zájezdu

Termín

Cena

91121

14.04. - 18.04.

2021

6. 290 

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 2x ubytování v hotelu Ibis Budget se snídaní, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd ve večerních hodinách po trase Praha (cca 22.00 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň. (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) Přejezd přes SRN.

2. den: V ranních hodinách příjezd do hlavního města Lucemburského velkovévodství. Návštěva tohoto překrásně položeného města. Katedrála Panny Marie s ostatky Jana Lucemburského, českého krále, který vstoupil do dějin jako král, jenž z boje neutíká, citadela sv. Ducha, Cornich, Velkovévodský palác. V odpoledních hodinách BRUSEL. Prohlídka hlavního města Belgie. Justiční a Královský palác, jedno z nejkrásnějších evropských náměstí Grand Place s cechovními domy, Manneken Pis – čurající chlapeček, známé bruselské Atomium a další zajímavosti města. Ve večerních hodinách ubytování a nocleh.

3. den: Snídaně. Návštěva belgických měst, která díky svým bohatým obchodníkům, dlouholetému budování nejrůznějších církevních i civilních staveb rozhodně stojí za návštěvu a podrobnou prohlídku. GENT – staré hlavní město Flander s velkým počtem zachovalých památek, ve středověku nejbohatší město Evropy (katedrála sv. Bavona se slavným Gentským oltářem, hrad GRAVENSTEEN, kostel sv. Michala, štítové cechovní domy). BRUGGY – „Benátky severu“, historické město protkané kanály (bazilika sv. Krve, náměstí Markt s krásnou věží Belfort ze 13. století, Dvůr bekyní, Memlingovo muzeum, nejstarší belgická radnice z roku 1376). Ve večerních hodinách ubytování a nocleh.

4. den: Snídaně. Den pro milovníky květin. Přejezd do oblasti nizozemského přímořského městečka VOORHOUT, kde se koná průvod alegorických vozů z tisíců řezaných květů (KVĚTINOVÉ KORZO). Původně se jednalo pouze o prezentaci konce jarní květinové sezony. Dnes patří tato paráda k tomu nejkrásnějšímu a nejvoňavějšímu, co můžete v Nizozemsku, v zemi tulipánů, spatřit a zažít. Přejezd do AMSTERODAMU. Prohlídka hlavního města Nizozemska. Náměstí Dam, Královský palác, Mincovní věž, možnost projížďky lodí po kanálech a další zajímavosti. Ve večerních hodinách odjezd.

5. den: Návrat do ČR v dopoledních hodinách.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz