CK INTER ZBIROH, s.r.o. | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • specialista na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
LAGO di GARDA - za poznáváním a koupáním

LAGO di GARDA:

Bardolino, Verona, Limone, park Giardino Sigurta


od 7 590 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Největší italské jezero uchvacuje návštěvníky nádhernými sceneriemi hor dosahujících výšek přes 2000 metrů, průzračnými vodami jezera, starobylými městečky s úzkými uličkami, hrady a paláci, parky se středomořskými rostlinami, citrusovými a olivovými háji. Připravili jsme pro vás poznávací program zahrnující nejkrásnější místa na jezeře, během něhož vám zbude čas i na koupání nebo posezení u sklenky proslulého Bardolina.

Č. zájezdu

Termín

Cena

91412

19.07. - 24.07.

2022

7. 590

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 3x ubytování s polopenzí v ***hotelu, průvodce, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd ve večerních hodinách po trase Praha (cca 23.30 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň (Možnost přistoupit na trase dle dohody s CK.) Přejezd přes SRN do Rakouska.

2. den: V dopoledních hodinách příjezd do MALCESINE – krásného městečka na východním pobřeží jezera s majestátním hradem Scaligerů. Vyjížďka unikátní panoramatickou lanovkou na Monte Baldo (1747 m. n. m.), odkud se otvírají nezapomenutelné výhledy najezero aokolní hory. Odvrcholové stanice lanovky je možné absolvovat nenáročnou turistiku. Procházka centrem města s malebným přístavem, pěknou nábřežní promenádou a křivolakými uličkami plnými obchůdků, barů a restaurací, možnost prohlídky hradu, odpočinek a koupání. Panoramatická jízda podél východního pobřeží jezera. Přejezd na ubytování do hotelu. Večeře a nocleh.

3. den: Snídaně. Prohlídka přírodního parku GIARDINO SIGURTA, který je považován za jednu z nejhezčích zahrad Evropy. Hrabě Carlo Sigurta přeměnil původní suchý terén v rozlehlou kvetoucí parkovou krajinu s růžovými a cypřišovými alejemi, květinovými záhony a jezery porostlými lekníny. Přejezd do lázeňského města SIRMIONE, považovaného za „perlu na jezeře“. Možnost projížďky motorovými čluny kolem poloostrova s vyhlídkou na areál Catullovy vily a další zajímavé objekty, prohlídka hradu Scaligeri, procházka středověkou spletí uliček, koupání. Návrat do hotelu na večeři a nocleh.

4. den: Snídaně. Výlet do VERONY – města mnoha památek a uměleckých pokladů a tragické lásky Romea a Julie. Zdejší římský amfiteátr je dějištěm každoročního operního festivalu. Prohlídka hlavních pamětihodností (slavná románská bazilika San Zeno, římský amfiteátr, Juliin dům, Piazza delle Erbe). Přejezd do oblíbeného letoviska GARDA, které dalo pojmenování celému jezeru. Procházka starým městem s benátskými paláci, koupání. Návrat do hotelu na večeři a nocleh.

5. den: Snídaně. Panoramatická plavba lodí z GARDY podél západního pobřeží jezera do bývalé rybářské vesnice LIMONE. Plavba lodí patří k největším zážitkům, protože na mnohá místa se otvírají výhledy jen z lodi. LIMONE – malebné staré město s jedinečnou polohou mezi strmými horami a jezerem, křivolakými uličkami, pobřežní promenádou a pěknou pláží. Symbolem městečka se staly citrony, s kterými se budete setkávat v různé podobě na každém kroku. Prohlídka města, koupání. Přejezd lodí do Malcesine a odjezd.

6. den: Návrat do ČR v ranních hodinách.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz