CK INTER ZBIROH, s.r.o. | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • specialista na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
Na FRANCOUZSKOU RIVIERU za poznáním a koupáním

Azurové pobřeží – Ligurie – Monako

Tři země - jeden zážitek


od 6 690 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Riviéra je nádherným koutem Francie a Itálie. Romantický pobřežní pás střeží z vnitrozemí výběžky Alp. Poznáme mondénní svět pobřeží, kde v přístavech kotví milionářské jachty a kde platí známé „vidět a být viděn“. Projdeme se po elegantních plážových promenádách s luxusními hotely. Bude i čas na odpočinek a koupání na nádherných plážích zalitých sluncem.

Č. zájezdu

Termín

Cena

91142

02.07. - 06.07.

2022

6. 690

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 2x ubytování s polopenzí v *** hotelu, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd ve večerních hodinách po trase Praha (cca 18.30 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň. (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) a dále přes SRN a Itálii do Francie.

2. den: V ranních hodinách prohlídka IMPERIA – město ležící u ústí stejnojmenné řeky, podle které byla pojmenována dvě spojená města Oneglia a Porto Maurizio. Prohlídka slavnější a krásnější části Imperie – Porto Maurizio, které si dodnes uchovalo svůj středověký ráz a skládá se z řady středověkých náměstí a ulic. Krátký přejezd do přímořského letoviska SAN REMO, které je zapsáno na seznamu UNESCO, kde šlechta na konci 19. století objevila radovánky, které nabízí italská riviéra. Prohlídka města, které leží mezi dvěma mysy – Capo Verde a Capo Nero, díky mírnému klimatu se stalo světoznámým místem rekreace anglické buržoazie a ruské aristokracie. Staré město zvané La Pigna – borová šiška. Možnost koupání a odpočinek u moře. Ubytování v San Remu, večeře a nocleh.

3. den: Snídaně. Příjezd do CANNES na prohlídku města světových filmových festivalů. Procházka po staré čtvrti zvané Le Suquet, kde stojí i katedrála vystavěná ve stylu provensálské gotiky. Festivalový palác s chodníkem slávy, promenáda Boulevard le Croisette lemovaná písečnými plážemi. Možnost výletu lodí na nedaleké Lérinské ostrovy - ostrovu Svaté Markéty dominuje mohutná pevnost opředená tajemstvím muže se železnou maskou. Po návratu na pevninu možnost koupání. NICE – největší letovisko francouzské riviéry. Prohlídka starého města s provensálskou duší. Katedrála sv. Reparaty, vrch Le Chateau s překrásným pohledem na Zátoku andělů, květinový a zeleninový trh v Cours Saleya, monumentální palmová promenáda, možnost koupání. Návrat do hotelu na večeři a nocleh.

4. den: Snídaně. Odjezd do romantického EZE – prohlídka středověké vesničky, která se právem řadí k nejkrásnějším v celé Francii. V nejvyšším bodě ve výšce více než 400m nad mořem se nachází exotická zahrada s kaktusy, sochami a především nádhernými výhledy. Prohlídka světoznámé parfumerie s možností nákupu parfémů. MONACKÉ KNÍŽECTVÍ – druhá nejmenší země světa, daňový ráj světových celebrit. Prohlídka náměstí s knížecím palácem, katedrála svatého Mikuláše, snobské Monte Carlo s proslulým casinem i ikonický přístav se silnicí, po které se jezdí závody Formule 1. Možnost návštěvy jedinečného Oceánografického muzea, individuální volno ke koupání na exkluzivní pláži. Ve večerních hodinách odjezd. Přejezd přes Itálii a Německo do ČR.

5. den: Návrat do ČR v odpoledních hodinách.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz