Branislav Gregorec & Josef Křikava | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • 28. rok specialistou nejen na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • nové a špičkově vybavené autokary
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
JIŽNÍ ŠVÝCARSKO & Chamonix

Mont Blanc, Chamonix, Matterhorn, Lugano


od 6 390 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

 

Č. zájezdu

Termín

Cena

91549

03.07. - 07.07.

2019

6. 390

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 2x ubytování v ***hotelu s polopenzí, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd ve večerních hodinách Praha (cca 21.00 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň. (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) Přejezd přes SRN do Švýcarska.

2. den: V ranních hodinách MELIDE U LUGANA – miniaturní Švýcarsko – zde jsou velmi pěkné působivé modely význačných budov a přírodních krás Švýcarska. CASLANO – exkurze do výrobny čokolády Alprose, kde potěšíte oči i chuťové buňky báječnými cukrovinkami – je zde možnost výhodného nákupu i ochutnávky. MORCOTE – historická rybářská vesnice, příjemný výstup ke kostelu Santa Maria del Sasso. LUGANO – prohlídka města ležícího na břehu stejnojmenného jezera, lemovaného palmovou promenádou a spoustou v této oblasti neočekávané subtropické vegetace. V podvečer odjezd na ubytování do hotelu, večeře a nocleh.

V ranních hodinách MELIDE U LUGANA – miniaturní Švýcarsko – zde jsou velmi pěkné působivé
modely význačných budov a přírodních krás Švýcarska. CASLANO – exkurze do výrobny čokolády
Alprose, kde potěšíte oči i chuťové buňky báječnými cukrovinkami – je zde možnost výhodného
nákupu i ochutnávky. MORCOTE – historická rybářská vesnice, příjemný výstup ke kostelu Santa
Maria del Sasso. LUGANO – prohlídka města ležícího na břehu stejnojmenného jezera, lemovaného
palmovou promenádou a spoustou v této oblasti neočekávané subtropické vegetace.
V podvečer odjezd na ubytování do hotelu, večeře a nocleh.

3. den: Snídaně. Odjezd přes část Itálie s výhledy na Stressu a Lago di Maggiore až na průsmyk SIMPLON PASS (2005 m n. m.) a odtud přes Visp podél řeky Rhôny do horské oblasti pod MATTERHORN. Z městečka Täsch vláčkem do Zermattu na samém úpatí Mattenhornu. Zde možnost pěší turistiky či dále typickou švýcarskou horskou zubačkou až na Gornergrat (3100 m n. m.), odkud se naskýtá kruhový výhled do okolí čtyřtisícovek se stále zasněženými vrcholy. Zde je také jedinečný výhled na majestátní horu Matterhorn, která zde ční jako obří dračí zub. Možnost sestupu do nižší stanice zubačky. Ubytování v hotelu, večeře a nocleh.

4. den: Snídaně. V dopoledních hodinách výjezd pod nejvyšší horu Evropy MONT BLANC do střediska francouzského horolezectví a všech zimních sportů CHAMONIX – prohlídka světoznámého střediska na úpatí nejvyšší hory Evropy. Podle počasí možnost výletu lanovkou na AIGUILLE DU MIDI, odkud se otevírá nezapomenutelný pohled na fascinující panorama největšího masivu v Evropě. Případně možnost vláčkem na Mer de Glace. ŽENEVA – průjezd hlavním městem kantonu, mostem přes řeku Rhônu a krátká zastávka na nábřeží Ženevského jezera, kde je památník atentátu na císařovnu Sissi a krásný výhled na fontánu nad jezerem. V podvečer odjezd zpět do ČR.

5. den: Návrat do ČR v ranních hodinách.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+ detail Pojištění CK, UNIQA, pojišťovna a.s., pojistná smlouva číslo: 1357509118 Seznam pojištěných CK: zde
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz