Branislav Gregorec & Josef Křikava | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • 28. rok specialistou nejen na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • nové a špičkově vybavené autokary
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
Chorvatsko UMAG - ****hotel SIPAR

Istrie - letovisko Umag

- pro náročné, ****hotel s polopenzí, klimatizované pokoje


od 16 990 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

CHORVATSKO – ISTRIJSKÝ POLOOSTROV

Istrie – jedna z nejkrásnějších částí jadranského pobřeží – je rozsáhlý trojúhelníkový poloostrov v severní části Jaderského moře, ze severu ohraničený Terstským zálivem a na východě Kvarnerským zálivem. Pobřeží zvláště na západě je převážně nízké a bohatě členěné mnoha zátokami. Údolí a městečka jsou chráněna pahorky. Mezi Porečí a nejjižnějším mysem poloostrova jsou malé skupiny ostrůvků, z nichž nejznámější jsou Brioni – nazývané také ostrovy státníků. Hluboký modrý záliv na východě poloostrova skrývá množství ostrovů s oblázkovými plážemi, zelenými porosty borovic, dobře vybavenými apartmány, hotely a příjemnými lidmi. Západní pobřeží Istrie je známo především střediskem Umag.

Umag – díky nádhernému Jaderskému moři a výhodné poloze na západní části Istrijského poloostrova se stal Umag nejvyhledávanějším přímořským letoviskem nejen Istrie, ale i celého Chorvatska. Podnebí je velice mírné a letní sezona probíhá od května do října. Istrijský poloostrov je považován za turistický ráj pro své množství hotelů a pestrý výběr zábavy. Aromatická vůně pryskyřice z borových lesů, které se místy svažují až k pobřeží, zase láká k procházkám nebo jen k odpočinku v chladivém stínu. UMAG je nejsevernější chorvatské město na západním pobřeží Istrie. Středověké městečko s kulturními a historickými památkami je umístěno v zálivu ve tvaru podkovy. Okolní členité pobřeží s mnoha poloostrůvky a dalšími turistickými středisky je s Umagem spojeno vláčkem.

Hotel Sipar**** s polopenzí

****hotel Sipar se nachází proti hotelu Adriatic 1 km od centra Umagu. Hotel je vybaven vstupní halou s pěknou recepcí. Má výtah, re-stauraci, bar, kavárnu, cukrárnu, kosmetický salon, butik, prodejnu suvenýrů, venkovní otevřený bazén včetně dětského bazénu s velkou terasou a s možností zapůjčení lehátek. Pokoje jsou dvoulůžkové, klimatizované, s možností přistýlky, vlastním příslušenstvím a balkonem. V blízkosti se nacházejí tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, půjčovna šla-padel a člunů, taneční terasy a diskotéka. Pláž je hned před hotelem, kde jsou upravené betonové plochy na slunění. V blízkosti hotelu je kamínková a písečná pláž.

Ubytování: Kvalitní, moderně zařízené, nově zrekonstruované dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením, klimatizací, satelitní televizí, telefonem a balkonem.

Stravování: V klimatizované restauraci v hotelu, snídaně a večeře bufetovým způsobem (švédský stůl).

Pláž: Pláže s pozvolným přístupem do moře jsou vzdálené 20 – 50 metrů od hotelu. Přímo u hotelu Adriatic je moře s betonovými terasami, v těsné blízkosti sousedního hotelu Sipar se nacházejí oblázkové a písečné pláže. Moře s velmi čistou vodou. Není třeba slunečníků. Možnost úkrytu před sluncem pod mnoha stromy a zelenými keři. Prostředí, pláže a moře jsou vhodné pro všechny generace (rodiny s dětmi a důchodce). 

 

Č. zájezdu

 

Termín

Cena za osobu při 2lůžkovém ubytování 

Dítě do 12 let (11.99) na přistýlce  

Dítě do 12 let (11,99) na lůžku s 1 dospělou osobou, nebo 3.osoba na přistýlce

52030

03.07. - 12.07.

2020

17. 990 6. 990 14. 990
52040

07.08. - 16.08.

2020

18. 990 6. 990 15. 990
52050

14.08. - 23.08.

2020

17. 990 6. 990 14. 990

CENY JSOU KONEČNÉ, JIŽ ŽÁDNÉ DOPLATKY

Program zájezdu:

1. den: Odjezd ve večerních hodinách po trase Praha (cca 19.00 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň (možnost přistoupit na trase po dohodě s CK).
2. den: Příjezd do Umagu v dopoledních hodinách, ubytování okolo 15.00 hodin. Večeře.
3. – 8. den: Vlastní program. Koupání slunění. Možnost výletů lodí po moři – Fisch picnic, Cruzion „panorama“ po okolí, lodní výlet do Benátek, busem do Puly, Postojne jamy, které jsou hrazeny na místě a organizuje je chorvatská agentura Danex.
9. den: Uvolnění hotelu po snídani do 10.00 hodin, možnost koupání a ve večerních hodinách – cca v 18.00 hodin – odjezd do ČR.
10. den: Příjezd do ČR v ranních hodinách.
 

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, 7x ubytování s polopenzí v ****hotelu Sipar, lázeňský poplatek, kompletní „Cestovní pojištění”, pojištění CK proti úpadku.

Příplatek: Jednolůžkové ubytování: 2.500,- Kč/osoba

Cena za dítě do 2 let bez nároku na lůžko: 1.990,- Kč/osoba

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+ detail Pojištění CK, UNIQA, pojišťovna a.s., pojistná smlouva číslo: 1357509118 Seznam pojištěných CK: zde
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz