Branislav Gregorec & Josef Křikava | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • 28. rok specialistou nejen na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • nové a špičkově vybavené autokary
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
JIŽNÍ ITÁLIE - Neapolský záliv

Neapolský záliv, ostrov Capri, Vesuv, Pompeje, Montecassino, Caserta, Sorrento
- hotel s polopenzí   


od 12 490 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

JIŽNÍ ITÁLIE - Neapolský záliv

ostrov Capri, Vesuv,Pompeje, Montecassino, Caserta, Sorrento

Pobytový zájezd s výlety - Zájezd spojuje dny odpočinku u moře s návštěvou velmi atraktivních míst jižní Itálie. Tento region okouzlí každého fascinujícími přírodními scenériemi, nádherně členitým pobřežím, průzračným mořem a v neposlední řadě cennými historickými památkami. 

Č. zájezdu

Termín

Cena

*71049

31.05. - 09.06.

2019

12. 690

71059

28.06. - 07.07.

2019

12. 490 

*71079

30.08. - 08.09.

2019

12. 990

* v těchto termínech je ubytování v *** hotelu Giulivo (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím) a stravování zahrnuje 7x polopenzi v hotelu - italská kuchyně

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 7x ubytování v apartmánech nebo ve velkých vilách, které obsahují 3 – 4 dvoulůžkové ložnice, kuchyň, jídelnu a sociální zařízení, 7x snídani, 6x večeři (česká kuchyně), pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v dopoledních hodinách po trase Plzeň – Rokycany – Hořovice – Beroun – Praha – Příbram – Písek – České Budějovice. (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) Cesta přes Rakousko do Itálie.

2. den: Zastávka v ŘÍMĚ – prohlídka VATIKÁNU – sídla hlavy katolické církve. Největší křesťanský kostel světa, Chrám svatého Petra a vatikánská muzea s unikátní Sixtinskou kaplí. Ubytování. 

3. den: Pobyt u moře.

4. den: Trajekt na ostrov CAPRI z Neapole nebo ze Sorrenta, městečka, které se rozkládá na tufových útesech omývaných mořem. CAPRI – jeden z nejkrásnějších ostrovů Tyrhénského moře, možnost okružní plavby kolem ostrova, návštěva městeček Capri a Anacapri, Villy San Michele, možnost prohlídky Modré jeskyně (lodě se platí na místě). Návštěva Neapole – Královský palác, starobylé pevnosti, výhledy na Vesuv.

5. den: Pobyt u moře. Pro zájemce fakultativní výlet (koná se v případě přihlášení již 14 osob a více) HERCULANEUM (UNESCO) – Pompejemi zastíněné vykopávky, které ale na menším prostoru představují jedinečný ucelený komplex římského města, které bylo při výbuchu Vesuvu v 1. stol. n. l. zalito mohutným lávovým proudem. Starořecké vykopávky CUMAE – nejstarší řecká kolonie v Itálii, uměle vybudovaný tunel ve skále. POZZUOLI – postvulkanická činnost projevující se v solfatarách, římský amfiteátr a chrámový komplex. 

6. den: POMPEJE – velkolepý příklad starořímského města, jež bylo v roce 79 n. l. zasypáno popelem. Přejezd na VESUV – sopka s pěknými rozhledy na Neapolský záliv. Nenáročný výstup ke kráteru sopky do výšky 1270 metrů nad mořem.

7. den: Klášter MONTECASSINO – nejstarší benediktinský klášter, který byl vybombardován za 2. světové války a následně kompletně zrekonstruován do původní podoby. Honosná výzdoba a krásné výhledy do okolí. CASERTA – zámek, který má nádherné zahrady s fontánami připomínajícími Versailles. NEAPOL – prohlídka města s královským palácem, starobylá pevnost, překrásný výhled na Vesuv.

8. den: Pobyt u moře

9. den: ŘÍM – antický Řím (Kolosseum, Forum Romanum, Pantheon), Piazza Navona, Fontana di Trevi, Piazza di Spagna a jiné.

10. den: Příjezd do ČR ve večerních hodinách.

Pořádáno ve spolupráci s CK Mayer a Crocus,  IČ 25622706

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+ detail Pojištění CK, UNIQA, pojišťovna a.s., pojistná smlouva číslo: 1357509118 Seznam pojištěných CK: zde
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz