CK INTER ZBIROH, s.r.o. | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • specialista na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
Z BABIČČINA ÚDOLÍ DO ADRŠPAŠSKOTEPLICKÝCH SKAL

Kuks – Ratibořice – Adršpašské a Teplické skály – Náchod – Jaroměř – Josefov


od 4 390 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Pestrá kopcovitá krajina u polských hranic neukrývá jen skalní města a přírodní zákoutí, ale i zámky a technické památky či místa, která inspirovala naše největší spisovatele.

Č. zájezdu

Termín

Cena

92371

10.09. - 12.09.

2021

4. 390

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 2x ubytování v ***hotelu s polopenzí, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v ranních hodinách ve směru Plzeň – Rokycany – Beroun – Praha (cca v8.00 hodin). (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) KUKS - areál hospitálu, založený hrabětem Šporkem na počátku 18. století jako místo odpočinku pro vysloužilé vojáky, je proslulý monumentálním kostelem i jednou z nejstarších lékáren „U granátového jablka“. Nejvýraznější stopu zde otiskli sochař Matyáš Bernard Braun a architekt Giovanni Baptista Alliprandi. Odpoledne prohlídka zámku RATIBOŘICE a Babiččina údolí - možnost procházky naučnou stezkou pomístech příběhů, odehrávajících se v nejslavnější české knize. Odjezd do hotelu na večeři a nocleh.

2. den: Snídaně. Celodenní výlet do prostoru ADRŠPAŠSKÝCH A TEPLICKÝCH SKAL. Největší skalní město Evropy skýtá rozkošná zákoutí i adrenalinové túry. Možnost volby tras od snadných po dlouhé, projížďky na lodičkách či vlakem do Teplic nad Metují. Návrat do hotelu na večeři a nocleh.

3. den: Snídaně. NÁCHOD - náměstí se dvěma radnicemi a podkovou, která Vám splní přání, když se na ni postavíte, i nepřehlédnutelná dominanta zámku. Ten neskrývá jen hladomornu pod věží a obsáhlé sbírky obrazů, řádů, medailí a zbraní, ale i francouzskou zahradu, anglický park a dva medvědy. V poledne přejezd do JAROMĚŘE, volno na oběd nebo návštěvu železničního muzea Výtopna Jaroměř. JOSEFOV - ve zdejší pevnosti nalezneme jinou tvář baroka než na zámcích a v kostelech, přesto o nic méně monumentální a zajímavou. Prohlídka podzemních chodeb a bastionu nás přenese na konec 18. století. Součástí unikátního areálu je i lapidárium soch Matyáše Bernarda Brauna, známého nám již z Kuksu. V podvečerních hodinách odjezd, návrat ve večerních hodinách.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz