CK INTER ZBIROH, s.r.o. | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • specialista na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
Rozkvetlá Morava s návštěvou FLORA OLOMOUC

Macocha – Kroměříž – Bouzov – Loštice – Rožnov pod Radhoštěm Pustevny – Lednicko-Valtický areál – Svatý Kopeček – Olomouc – Velké Losiny


od 7 990 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Morava překvapuje návštěvníky svou rozmanitostí, vynikající gastronomií a pohostinností. Nabízí výši hor i hloubku propastí, starobylost hradů ivznešenost zámků, vůně květů i tvarůžků z Loštic.

Č. zájezdu

Termín

Cena

91821

15.08. - 20.08.

2021

7. 990

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 5x ubytování v ***hotelu s polopenzí, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v ranních hodinách po trase Plzeň – Rokycany – Beroun – Praha (cca 7.00 hodin) (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) MACOCHA – nejznámější propast v Moravském krasu s projížďkou jeskyní po říčce Punkvě. KROMĚŘÍŽ má přezdívku Hanácké Athény a v roce 1997 byla vyhlášená nejkrásnějším historickým městem ČR. Arcibiskupský zámek se zahradami je zapsán na seznamu UNESCO. Přejezd na ubytování a večeři.

2. den: Snídaně. BOUZOV – prohlídka pohádkově vyhlížejícího hradu, který se díky romantickému vzhledu stává častým cílem filmařů. Poledne strávíme v LOŠTICÍCH návštěvou Muzea tvarůžků nebo volnem na oběd. Návštěva JAVOŘÍČSKÉ JESKYNĚ s jedněmi z nejkrásnějších moravských krápníků. Návrat na večeři a nocleh.

3. den: Snídaně. Výlet do BESKYD zahájíme seznámením se s beskydským životem ve skanzenu ROŽNOV POD RADHOŠTĚM. Skutečnou třešinkou na beskydském dortu jsou PUSTEVNY Dušana Jurkoviče s nedalekou sochou boha Radegasta. Návrat na večeři a nocleh.

4. den: Snídaně. LEDNICKO VALTICKÝ AREÁL, zapsaný na seznam UNESCO, je považován za nejrozsáhlejší komponovanou krajinu v Evropě a možná i na světě. Kromě zámků LEDNICE a VALTICE můžete ve zdejších parcích potkat celý svět – od Apollónova chrámu, přes Obelisk a Minaret až po Maurskou vodárnu. Návrat na večeři a nocleh.

5. den: Snídaně. Poutní místo SVATÝ KOPEČEK se stalo svědkem návštěvy papeže Jana Pavla II. a zdejší chrám byl prohlášen za „baziliku minor“. OLOMOUC, univerzitní město a metropole Hané má ve svém centru sloup Nejsvětější Trojice, zapsaný na seznamu UNESCO. Do srdcí mnoha obyvatel se však zapsala výstavou FLORA Olomouc, kdy se výstaviště ponoří do záplavy nádherných květů právě vrcholícího léta. Návrat na večeři a nocleh.

6. den: Snídaně. VELKÉ LOSINY – město proslavené čarodějnickými procesy ukáže svou krásnou tvář. Prohlídka zámku nebo výrobny ručního papíru nás seznámí s historií, relaxaci zajistí unikátní termální park, jediný svého druhu v ČR. V pozdním odpoledni odjezd, návrat ve večerních hodinách

 

 

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz