CK INTER ZBIROH, s.r.o. | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • specialista na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
Romantika vánočních trhů kolem BODAMSKÉHO JEZERA

Stein am Rhein – Kostnice – Bregenz – Lindau


od 4 490 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Navštivte skrytou perlu Evropy – Bodamské jezero a jeho okolí tentokráte v zimním šatu. Během vánočně laděného výletu navštívíme Švýcarsko, Rakousko i Německo. Nechte se okouzlit podmanivou atmosférou zdejších vánočně osvětlených měst a městeček na břehu „Švábského moře“. Ty nejkrásnější adventní trhy vás zlákají vůní vánočního cukroví, pečených mandlí a svařeného vína se skořicí. V Konstanz nás čeká vůbec největší trh v oblasti, projdeme se uzoučkými uličkami italského charakteru v Lindau, ochutnáme rakouské vánoční speciality. To vše pod alpským panoramatem zasněžených vrcholů zrcadlících se ve vodách Bodamského jezera.

Č. zájezdu

Termín

Cena

92191

26.11. - 28.11.

2021 

4. 490

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 1x ubytování v ***hotelu s polopenzí, kompletní “Cestovní pojištění”, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v nočních hodinách po trase Praha (cca 23.55 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň. (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) Přejezd přes Německo do Švýcarska. 

2.den:  Příjezd do středověkého pohádkového městečka STEIN AM RHEIN, které láká na hrázděné domy s freskami z 16. a 17. století a arkýřová okna. Náměstí Rathausplatz je označováno jako nejmalebnější náměstí ve Švýcarsku. Možnost návštěvy tzv. Světa Betlémů v nejstarším domě ve městě z r. 1302 – stovky betlémů z celého světa. Krátký přejezd do Německa. KONSTANZ – největší město u Bodamského jezera. Procházka historickým centrem k úchvatnému přístavišti s monumentální ženskou sochou „Imperia“, která drží sošku krále a papeže. Zdejší vánoční trh je největší v celém regionu. Patří k 10 TOP v Německu – 100 000 světel, jedinečná vánoční loď v přístavu s 360° panoramatickým ledovým barem, 170 vánočních stánků a mnoho dalšího ve vánočně vyzdobeném městě. Ubytování v hotelu, večeře a nocleh

3. den:  Snídaně. Přejezd do hlavního města rakouského Vorarlberska – BREGENZ. Krátká procházka starým městem - přímo v jeho srdci na náměstí Kornmarktplatz s kaplí sv. Jana Nepomuckého objevíte vánoční trh s mnoha stánky nabízející sladkosti, kulinářské speciality a řemeslnické výrobky. Vánoční strom každý rok daruje městu některá obec z oblasti Bregenzského lesa. Krátce po poledni plavba vánoční lodí z přístavu Bregenz do LINDAU – starého města s jedinečnou polohou na 70 ha velkém ostrově. Impozantní vjezd do přístavu zdobí maják a bavorský lev. V přístavu se koná také proslulý romantický vánoční trh, který patří díky své poloze k těm nejhezčím na německém břehu Bodamského jezera. Zdejší obchodníci nabízejí ručně dělané vánoční ozdoby, keramiku, vánoční cukroví, likéry a další výrobky. V podvečerních hodinách odjezd a návrat do ČR do půlnoci.

 

 

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz