CK INTER ZBIROH, s.r.o. | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • specialista na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
KOUZELNÝ ADVENT V SOLNOHRADSKU

Gmunden - Bad Ischl s termálními lázněmi – St.Wolfgang - Strobl


od 3 590 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Přijměte prosím pozvání do Solné komory, jedné z nejhezčích částí našich rakouských sousedů. Malebnost vytvářejí nejen zasněžené horské skupiny Totes Gebirge, Tennengebirge a Berchtesgadenské Alpy, ale také průzračná alpská jezera a vánočně vyzdoběná městečka. Při našem adventním putování na nás bude shlížet majestátní Dachstein, necháme se oslnit vánoční nádherou hasburského Bad Ischlu. Zakusíme také na vlastní kůži léčivou vodu lázní v Bad Ischlu, projížďku po jezeře Wolfgangsee a jízdu nejstrmější zubačkou Rakouska na horu Schafberg.

Č. zájezdu

Termín

Cena

92291

11.12. - 12.12.

2021

3. 590 

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 1x ubytování v ***hotelu s polopenzí, kompletní cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v ranních hodinách po trase Plzeň – Rokycany – Beroun – Praha (cca 06.00 hodin). (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) Cesta do Rakouska. Návštěva městečka GMUNDEN ležícího přímo na břehu blankytného jezera TRAUNSEE. Město bylo významným letoviskem rakousko-uherské šlechty a je známé svou keramikou s bílozeleným dekorem a nádhernou radnicí s keramickou zvonkohrou ze 16.st. Prohlídka historického centra, adventní trhy. Přejezd k jezernímu zámku ORT, který pochází z 10. st. a je jedním z nejstarších zámků Solné komory. Je známý nejen svou nádhernou polohou v Traunsee, vyhlášenou adventní výzdobou, ale také díky rak. seriálu “Zámecký hotel Ort”. Prohlídka a adventní trhy slavného lázeňského města BAD ISCHL, kam se díky léčivým solným lázním sjížděla císařská rodina a evropská smetánka. Císař František Josef I. a jeho krásná manželka Sissi zde vlastnili nádhernou vilu s rozlehlým parkem. UBYTOVÁNÍ v hotelu a VEČEŘE. Noční relaxace v SOLNÝCH LÁZNÍCH v Bad Ischlu, kde je císařská minulost cítit na každém kroku. Koupání a uvolnění v léčivé vodě, díky jejimž účinkům se prý narodil František Josef I. Návrat do hotelu na nocleh.

2. den: Snídaně v hotelu. Přejezd k nádhernému jezeru WOLFGANGSEE. Návštěva obce STROBL, původní rybářské vesničky ze 14.st., s adventní výzdobou, která mnohokrát v 19.st. hostila v honosných vilách vysokou společnost. Lodní výlet do lázeňského klenotu na Wolfgangsee a jednoho z nejromantičtějších míst Solné komory, města ST. WOLFGANG. Adventní trhy, prohlídka historického centra a farního kostela původně z 10.st. s nádhernými oltáři. Výjezd nejstrmější parní zubačkou Rakouska na horu SCHAFBERG, odkud se nám naskytne ohromující výhled na sedm jezer Solné komory a majestátní vrcholky Alp. Zastávka v adventně vzdobeném městečku ST. GILGEN na břehu Wolfgangsee, které učarovalo meziválečným malířům a jistě nadchne i nás. Ve večerních hodinách odjezd a návrat do ČR do půlnoci. 

 

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz