CK INTER ZBIROH, s.r.o. | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • specialista na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
ADVENTNÍ CESTA z BAD TÖLZU komisaře Big Bena do TYROL doktora z hor

BAD TÖLZ, sklářské městečko RATTENBERG, INNSBRUCK, najhezčí tyrolský trh SEEFELD


od 3 590 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Vánoce, adventní trhy – svařené víno – to je nezapomenutelná adventní atmosféra u našich jižních sousedů v rakouském Tyrolsku. Na celém světe není druhé místo, kde bychom našli na tak malém prostoru tak ideální spojení umělecké a kulturně umělecké tradice. 

Č. zájezdu

Termín

Cena

92281

04.12. - 05.12.

2021 

3. 590

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 1x ubytování v ***hotelu nebo typickém alpském penzionu polopenzí, kompletní “Cestovní pojištění”, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v ranních hodinách po trase Praha (cca 06.00 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň. (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) V poledních hodinách příjezd do malebného města BAD TÖLZ, které proslavily malované domy historického centra, lázně s jódovou vodou a populární kriminální seriál Big Ben. Romantická Marktstrasse tvoří krásný rámec zdejšího vánočního trhu, na kterém ožívají staré časy a jehož součástí je i předvádění starých řemesel. Možnost návštěvy Městského muzea s výstavou bavorských jesliček, které je možné zhlédnout i na mnoha dalších místech města. Malé obchůdky Vás budou inspirovat ke koupi dárků. Přejezd do rakouské spolkové země TYROLSKO do středověkého města RATTENBERG, ležícího v údolí Innu. Načerpáme vánoční atmosféru na vánočních trzích, které mají velmi dlouhou tradici a každoročně okouzlují návštěvníky bohatým hudebním programem a osvícením tisíci svíčkami a loučemi. Krátký přejezd na ubytování v hotelu v oblasti Kramsachu. Večeře a nocleh.

2.den: Snídaně. INNSBRUCK - hlavní město Tyrolska, které je posazeno v klínu zasněžených Alp, místo konání dvou Olympijských her. Prohlídka města dýchajícího nádhernou adventní atmosférou s výstavou betlémů v Tyrolském národním muzeu. Úžasná atmosféra na adventních trhzích pod „Zlatou stříškou“. Císařský kostel Hofkirche. V odpoledních hodinách krátký přejezd do SEEFELDU – městečka na náhorní plošině ve výšce 1180 m n.m. Svou polohou vždy lákalo kupce, ve středověku poutníky a v posledních stech letech především sportovce. Ve zdejších sportovních areálech probíhaly některé olympijské závody. Seefeldská pěší zóna se v adventním čase proměňuje v nejkouzelnější vánoční trh v Tyrolsku. Odjezd v podvečer. Návrat do ČR do půlnoci.

 

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz