CK INTER ZBIROH, s.r.o. | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • specialista na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
KŘIŠŤÁLOVOU LODÍ PO DUNAJI V DOBĚ ADVENTU

Mariazell – Linec – Adventní plavba po Dunaji lodí Swarovski

 


od 4 290 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Přijměte pozvání do Mariazell a Lince, kde se v adventním čase vznáší nádherná vůně skořice, pražených mandlí a perníku a kde se před jedinečnou kulisou zdejších chrámů odehrávají nejslavnější vánoční trhy v celém Rakousku. Jejich návštěvu spojíme s netradičním zážitkem – plavbou luxusní lodí po Dunaji.

 

Č. zájezdu

Termín

Cena

92251

11.12. - 12.12. 

2021

4. 290

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 1x ubytování v hotelu se snídaní a večeří, loď po Dunaji s obědem formou bufetu, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

 LOĎ S OBĚDEM FORMOU BUFETU V CENĚ

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v ranních hodinách po trase Plzeň – Rokycany – Beroun – Praha (cca 06.00) – České Budějovice. Cesta do Rakouska. V poledních hodinách příjezd do MARIAZELL – největšího poutního místa v Rakousku se slavnou bazilikou založenou v roce 1157. Před ní se odehrává pohádkově krásný vánoční trh, v jehož centru se nachází obří adventní věnec o průměru 12 m. Ten je obklopen řadou stánků se zdejšími tradičními pochoutkami a řemeslnickými výrobky – perníčky, vánočním pečivem, punčem, mariazellskou keramikou. Vánoční romantiku dokresluje živý betlém a velký adventní kalendář v oknech zdejší radnice. Budete mít možnost navštívit i slavnou mariazellskou manufakturu na výrobu bylinných likérů či dílnu na výrobu perníků. Přejezd na ubytování, večeře, nocleh.

2. den: Snídaně. Přejezd do LINCE, hlavního města Horního Rakouska, které se v době adventu přeměňuje v romantické město plné vánočních betlémů. Krásné Hlavní náměstí tvoří působivou kulisu pro zdejší Christkindlmarkt, který je požitkem pro všechny smysly. Po procházce barokním centrem a návštěvě vánočních trhů bude následovat zážitková ADVENTNÍ PLAVBA PO DUNAJI luxusní křišťálovou lodí Kristallschiff, jejíž jedinečná výzdoba pochází od slavné sklářské firmy Swarovski. Během čtyřhodinové plavby (12.00 – 16.00) z Lince do Aschachu a zpět bude volná bufetová konzumace (na cestě tam teplý/studený bufet, na cestě zpět dezertový bufet). Na lodi bude hrát ke zpříjemnění atmosféry živá hudba. Po návratu do Lince procházka kouzelně osvětleným centrem města. Návrat do Prahy do půlnoci.
 

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz